Apartament Elmar - Szklarska Poręba - nocleg, pokoje.

Zakwaterowanie dla narciarzy

Narciarze podczas swoich wypadów muszą mieć jakieś zakwaterowanie, dlatego też Szklarska Poręba jest doskonałym przykładem tego jak to wszystko powinno wyglądać. Gdy odwiedziłem po raz pierwszy kwatery w Szklarskiej Porębie od razu wiedziałem, że są to miejsca, które rzeczywiście jeszcze nieraz odwiedzę. Głównie zapadła mi w pamięć jakość tamtejszych noclegów, ale także przemiła obsługa, która troszczyła się o mnie tak jakbym był kimś wyjątkowym. Nie powiem, że nie zrobiło mi się miło i co najciekawsze, uważałem, że to jakiś przypadek.

W szybkim tempie moja teoria o przypadku została zweryfikowana, ponieważ jak się dowiedziałem od gości tych kwater w których ja spędzałem czas nie tylko ja byłem w tak piękny sposób traktowany. Myślę, że wielu z Państwa powinno postarać się o to aby odwiedzić chociaż raz kwatery w Szklarskiej Porębie i mam nadzieję, że na tym jednym razie nie poprzestaniecie

domki całoroczne w Szklarskiej Porębie tylko na Was czekają i myślę, że skorzystanie z ich usług na pewno się Wam spodoba i co więcej, będziecie z tego zadowoleni tak, że jeszcze niejednokrotnie wrócicie do tego aby być gościem tychże właśnie. Każdy narciarz przekonał się o tym, że w Szklarskiej Porębie można osiągnąć naprawdę mnóstwo i to za niską cenę. Subiektywnie mówiąc nie znam atrakcyjniejszych ofert jeśli chodzi o zakwaterowanie niż te, które obecne są w Szklarskiej Porębie, ale polecam zweryfikować moją opinię z rzeczywistością. Myślę, że po kontakcie z tamtejszymi noclegami będziecie podzielać moje zdanie.

wersja polska deutsch englishApartament Elmar

Jedności Narodowej 28
58-580 Szklarska Poręba
tel.kom: +48.602309880
e-mail: ela@ten.net.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja